Uyumsoft Enformatik Liderlik Beratı’ Ödülünü Aldık.

Uyumsoft Enformatik Liderlik Beratı’ Ödülünü Aldık.

3 Aralık, 2014 by admin in HABERLER

  Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ ve Oracle Teknoloji işbirliği ile 4 Haziran 2013 tarihinde düzenlenen geceye, Uyumsoft Genel Müdürü Mehmet Önder, Uyumsoft Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Şahin, Oracle Türkiye Satış Yöneticisi Beyza Özkan, Oracle Türkiye Kanal Satış Yöneticisi Genco Kenet, YTÜ Teknopark Genel Müdürü Dr. Mahmut Karaman, İTÜ Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Hüseyin Toros, Halk Ekmek Genel Müdürü Salih Bekaroğlu ile firmamızdan Fabrika müdürü Abdulkadir Özarpa`nın da aralarında bulunduğu 150`ye yakın iş ve akademi dünyasından temsilciler katıldı.

 

Uyumsoft markasını dünyaya yerleştirecek .

 

Uyumsoft olarak, MERSİS, ESBİS ve Ar-ge projeleri ile iş dünyasının oluşturduğu networkün merkezinde yer aldıklarını ifade eden Uyumsoft Genel Müdürü Mehmet Önder, kurum olarak e-fatura, e-defter, e-irsaliye düzenlemelerinde yer alan entegratör kurum standartlarını karşılamaya hazır olduklarını söyledi. Ayrıca yeni ürün web ERP ile Kobi`lere yönelik hazırladıkları ERP/On hakkında açıklamada bulundu. Web ERP ile 10 ülkede, 10 lisan ile hizmet verdiklerini belirtti.

 

Üniversite-sanayi işbirliğinin lokomotifi olduklarını vurgulayan Mehmet Önder, aynı zamanda düzenledikleri eğitimlere 1.000`e yakın gencin katıldığını anlatırken, son 4 yıldır Azerbaycan ve Kazakistan`dan mühendislik bölümü öğrencilerine Uyumsoft bünyesinde staj imkanı sunduklarını sözlerine ekledi.

 

Uyumsoft ve Oracle başarılı projelere imza atıyor

 

Oracle Türkiye Satış Yöneticisi Beyza Özkan, yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Oracle Türkiye; donanım grubu, hazır uygulamalar grubu ve teknoloji grubu olarak, 3 ayrı grupta hizmet veriyor.  Uyumsoft, 3 yıldır birlikte çalışarak çok başarılı projelere imza attığımız, ürünlerine en az kendi ürünlerimiz kadar güvendiğimiz, çok değerli bir iş ortağımızdır. Uyumsoft çözümleri ve altında Oracle teknolojileri ile çok başarılı projelere imza attık ve yeni projelere imza atmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

 

Konuşmaların ardından, Kurumsal İş Sistemleri Yerleştirme ve Başarıyla Sürdürmede 10 yıllık tecrübeye sahip olun firmalar, ‘Uyumsoft Enformatik Liderlik Beratı` ödüllerini aldılar. Firmamızdan Fabrika Müdürü Abdulkadir Özarpa firmamız adına Uyumsoft Enformatik Liderlik Beratı ödülünü  aldı.

 

 

Uyumsoft Enformatik Liderlik Beratı ödüllerini alanlar:  

 

*Kılıçoğlu Makina San. Tic. Ltd. Şti.    Abdülkadir Özarpa

*Viko AŞ   Özkan Metin 

*Novaplast Plastik San. Ve Tic  AŞ    Harun Çetin

*Baykan Isı Sistemleri Sanayi ve Tic AŞ    Gökhan Güllaç 

*Çamlıca Kültür ve Yardım Vakfı İktisadi İşletmesi    Cihangir Bayer

*Ece Fermuar San. ve Tic. Ltd. Şti.    Ahmet Güray Yenici

*Emas Elektroteknik Makina San. ve Tic. AŞ    Cüneyt Oktay

 *Ersa İthalat Ve Tic. A.Ş. (Casio)    Selçuk Ay

*Esen Ofset Matbaacılık San. ve Tic. AŞ   Cüneyt Oktay

*Gold Group    Mustafa Sedat Ayar

*İstanbul Halk Ekmek Gıda San. Ve Tic. AŞ   Salih Bekaroğlu